Wykładziny Gumowe

Gumowe wykładziny przemysłowe

Wykładzina gumowa to produkt znajdujący wiele zastosowań – od standardowych, po przemysłowe. W zależności od typu wykładzina gumowa może być wykorzystywana m.in. do:

  • wykładania powierzchni w budynkach, zakładach przemysłowych, budynkach gospodarczych i budynkach inwentarskich,
  • wykładania podłóg w samochodach dostawczych, naczepach i przyczepach,
  • wykładania podłóg w windach osobowych i przemysłowych
  • wykładania powierzchni na zewnątrz budynków,
  • zabezpieczania stanowisk pracy, punktów przeładunkowych i miejsc składowych.

Wykładziny gumowe skutecznie izolują i zabezpieczają posadzki, jednocześnie zapewniając ochronę antypoślizgową, ich zastosowanie zwiększa żywotność podłóg i powierzchni, równocześnie wpływając na akustykę obiektu. Wykładziny przemysłowe są powszechnie stosowane w obiektach takich, jak hale produkcyjne i magazynowe. Zabezpieczają stanowiska pracy ludzi i urządzeń, tłumią drgania i hałas, zapobiegają poślizgnięciom, chronią posadzkę przed uszkodzeniami mechanicznymi, jednocześnie zabezpieczając komponenty przez zniszczeniem w wyniku bezpośredniego zderzenia z podłogą.

Wykładziny przemysłowe bezpośrednio od producenta

Marka ZGUMY.PL oferuje wysokiej jakości wykładziny gumowe do różnych zastosowań. W asortymencie posiadamy zarówno rozwiązania, takie jak standardowa wykładzina gumowa o uniwersalnym przeznaczeniu, jak i wykładziny przemysłowe dedykowane do użytku w halach produkcyjnych i magazynowych.

Oferowane wykładziny gumowe odznaczają się wysokim parametrami użytkowymi. Wykonane z gumy najwyższej jakości oferują bardzo dobre właściwości wytrzymałościowe i wysoką odporność na ścieranie, jednocześnie niejednolita faktura wykładziny zwiększa jej właściwości antypoślizgowe, dzięki czemu wykładzina gumowa może być z powodzeniem stosowana jako zabezpieczenie stanowisk pracy narażonych na zachlapania wodą, olejem lub innymi płynami stwarzającymi ryzyko poślizgnięcia.

Klientów zainteresowanych zakupem wykładzin gumowych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

Wykładzina METRO ( pastylki ) 

– grubość 3, 4, 5, 6 i 8 mm,

– szerokość do 1450 mm,

– kolory: szara, brązowa, czerwona, zielona, niebieska oraz czarna.

Wykładzina RYFEL 

– profil wąski ( drobny ) lub szeroki, 

– grubość 3, 4, 5, 6 i 8 mm,

– szerokość do 1450 mm,

– kolory: szara, brązowa, czerwona, zielona, niebieska oraz czarna.

Wykładzina MŁOTEK

– grubość 3, 4  mm,

– szerokość do 1400 mm,

Wykładzina CHECKER

– grubość 3, 4  mm,

– szerokość do 1400 mm,

Call Now Button