Węże Przemysłowe

Węże przemysłowe do zastosowań ogólnych i specjalistycznych

Wąż gumowy to przewód przeznaczony do transportowania mediów w stanie ciekłym, a także gazów. Zastosowanie węży gumowych w przemyśle, jak i gospodarstwach domowych jest bardzo szerokie. Wąż gumowy może być wykorzystywany do transportu wody na pewne odległości (i np. podlewania trawnika w przydomowym ogródku), jak i transportu sprężonego powietrza wykorzystywanego w procesie piaskowania. Za pomocą węży gumowych i PCV transportowane są benzyna i oleje napędowe. Uniwersalny charakter węży gumowych i PCV w połączeniu z szeroką gamą rozmiarową oferowanych rozwiązań i możliwością docięcia węża gumowego na dowolną długość sprawia, że wąż gumowy jest przewodem o wszechstronnym zastosowaniu, tak jako stały element konstrukcyjny maszyny bądź urządzenia, jak i do doraźnego transportu cieczy lub gazów.

Węże PCV i gumowe

Jako doświadczony producent wyrobów gumowych naszym Klientom oferujemy szeroki wybór wysokie jakości węży gumowych i PCV. Oferowane węże przemysłowe odznaczają się wysoką trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne, w tym na przecieranie się i pęknięcia. Dzięki temu mogą być eksploatowane przez długi czas w nawet najbardziej wymagających warunkach pracy.

W stałym asortymencie posiadamy węże PCV oraz węże przemysłowe produkowane z gumy o zróżnicowanych parametrach użytkowych. Dzięki temu możemy zaoferować węże dedykowane do transportu mediów takich jak woda czy sprężone powietrze, jak i benzyny, oleju i cieczy olejopochodnych. W sprzedaży posiadamy także węże przeznaczone do transportu gazu LPG.

Klientów zainteresowanych zamówieniem węży gumowych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Każdy wąż gumowy marki ZGUMY.PL to produkt wykonany z najwyższą starannością oraz zgodnością z obowiązującymi normami. Zamawiając nasze węże gumowe macie Państwo pewność, iż spełnią one wymogi danej instalacji, jednocześnie gwarantując długą i bezawaryjną pracę w najbardziej wymagających warunkach.

Węże gumowe oraz PCV:

– do wody

– do benzyny i olejów

– do sprężonego powietrza 

– do piaskowania

– do tynkowania

– do LPG

wąż przemysłowy
Call Now Button