Profile i uszczelki gumowe oraz sznury gumowe

Profile i sznury gumowe, uszczelki, odbojniki – wyroby gumowe do różnych zastosowań

Starając się jak najlepiej dopowiadać na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów marka ZGUMY.PL dokłada wszelkich starań, aby proponowana oferta produktowa była jak najszersza. Jej uzupełnienie stanowią wyroby gumowe produkowane na bazie kauczuków EPDM, SBR, CR, NBR o twardości od 50 do 80 stSh, które umożliwiają zastosowanie dostarczanych uszczelek, odbojników, sznurów i profili w zróżnicowanych środowiskach pracy, w tym w środowiskach tak wymagających, jak obiekty przemysłu spożywczego, przetwórczego i gastronomia.

Uszczelki gumowe, w tym uszczelki gumowe krawędziowe oferujemy w wariantach EPDM, SBR, CR, NBR. Naszą ofertę handlową w tym zakresie uzupełniają uszczelki gumowe wytłaczane produkowane na bazie gumy porowatej. Uszczelki gumowe wytłaczane oferujemy o różnych przekrojach z klejem lub bez. Klientom poszukujących uszczelek typu oring oferujemy wysokiej jakości sznury gumowe, które mogą pełnić rolę uszczelnień statycznych i ruchowych. Nasze sznury gumowe są wykorzystywane w przemyśle motoryzacyjnym, a także branży spożywczej, budownictwie, branży farmaceutycznej i instalacjach sanitarnych.

Ważne miejsce w naszym asortymencie zajmują również odbojniki gumowe ogólnego zastosowania. Oferujemy zarówno systemy dedykowane dla obiektów hydrotechnicznych, jak i statków. Równolegle produkujemy odbojniki gumowe znajdujące zastosowanie w gospodarstwach domowych. Nasza oferta handlowa jest pod tym względem bardzo szeroka i zróżnicowana.

Profile gumowe, odbojniki, sznury – bezpośrednio od producenta

Klientów zainteresowanych zamówieniem wysokiej jakości wyrobów gumowych ogólnego zastosowania, jak również systemów dedykowanych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Oferowane uszczelki gumowe, uszczelki gumowe krawędziowe, odbojniki, profile gumowe i sznury produkujemy na bazie kauczuków o zróżnicowanych parametrach technicznych i użytkowych, co pozwala nam jeszcze lepiej dopowiadać na specyficzne potrzeby i oczekiwania różnych branż i gałęzi przemysłu.

Wszystkie profile, uszczelki wykonane są na bazie kauczuków EPDM, SBR, CR, NBR o twardości od 50 do 80 stSh.

Nasza oferta handlowa obejmuje również uszczelki wytłaczane z gumy porowatej o różnych przekrojach z klejem lub bez. 

Call Now Button