Płyty Gumowe

Płyty gumowe ogólnego i specjalistycznego zastosowania  

Jako doświadczony producent wyrobów gumowych marka ZGUMY.PL oferuje swoim Klientom szeroki wybór płyt gumowych do różnych zastosowań. W stałym asortymencie posiadamy:

  • płyty SBR,
  • płyty NBR,
  • płyty EPDM,
  • płyty NR-L.

Płyty SBR to płyty gumowe ogólnego zastosowania, które powszechnie stosuje się jako izolatory. Ze względu na oferowane parametry techniczne płyty SBR są często wykorzystywane jako amortyzatory drgań lub podkłady antypoślizgowe, w tym także podkłady pod maszyny. Stosuje się je również jako pokrycie szafek i stołów warsztatowych.

Płyty NBR to płyty olejoodporne płyty gumowe ogólnego zastosowania odznaczające się wysoką wytrzymałością na ścieranie, przetarcia oraz rozerwania. Płyty NBR oraz wyroby produkowane na ich bazie mogą być eksploatowane wszędzie tam, gdzie możliwy jest wyciek substancji olejopochodnych.

Płyty EPDM odznaczają się podwyższoną odpornością na działanie warunków atmosferycznych, w tym kwasów i zasad. To sprawia, że płyty EPDM są powszechnie wykorzystywane w aplikacjach zewnętrznych – na placach zabaw i siłowniach zewnętrznych. Płyty EPDM gwarantują bezpieczeństwo, tłumią hałas, amortyzują upadki, a zarazem pozwalają na pełną swobodę ruchu na danej powierzchni.

Płyty NR-L to płyty wykonane z gumy najwyższej jakości przeznaczonej do kontaktu z żywnością. To sprawia, ze zastosowanie płyt NR-L w przemyśle spożywczym, przetwórczym i gastronomii jest naprawdę szerokie. Płyty NR-L są wykorzystywane do produkcji elementów gumowych dla przemysłu spożywczego, jak również jako podkłady antypoślizgowe czy pokrycia stołów.

Płyta gumowa od producenta

Klientów poszukujących wysokiej jakości płyt gumowych ogólnego przeznaczenia zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na płyty SBR i NBR. Jednocześnie Klientów poszukujących rozwiązań przeznaczonych do zastosowań zewnętrznych zachęcamy do zapoznania się z szerokim asortymentem produkowanych przez nas płyt EPDM. Przedstawicieli szeroko definiowanej branży spożywczej zachęcamy natomiast to zapoznania się z ofertą płyt NR-L, jak również usługą wykrajania detali z gumy. Detale możemy wyciąć z gumy o wskazanych właściwościach, zachowując wysoką powtarzalność rozmiarową niezależnie od realizowanego nakładu.

Płyty SBR ( ogólnego przeznaczenia ) 

– twardość 45-90 st ShA 

– szerokość max. 2000 mm.

Płyty NBR ( olejoodporne ) 

– twardość 45-90 st ShA 

– szerokość max. 2000 mm.

Płyty EPDM ( odporne na war. atmosferyczne kwasy i zasady )

– twardość 45-90 st ShA 

– szerokość max. 2000 mm.

Płyty NR-L ( do kontaktu z żywnością ) 

– twardość 45-90 st ShA 

– szerokość max. 2000 mm.

Grubość od 1 do 20 mm ( w rolkach ), a od 10 do 50 mm ( prasowane )  format 1000×1000 mm

Call Now Button